Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS notebooknak mennyire jó...

Wolfa kérdése:

ASUS notebooknak mennyire jó a hütése? Függ olyan hardvertöl amit nem használok? (+akku idö) (t. L. )

Figyelt kérdés

Akkor az lenne a kérdés,h vennék most egy asus notebookot(x750ln-ty169d),amiben i5+gt840m van!(lehet linket küldeni,ha vki tud jobbat180alatt)

És ha nem használom(annyira) a vidkarit akkor is jobban füt mint egy gt610es.Mert mind2 vidkari max. grafon futtatja a játékot,de ha nem használom ki teljesen akkor ugyanolyan hideg(asus ice cool) lesz a 840 mint a 610?És akksiból levenne?

Csak azért az erösebb vidkari,h ha kell akkor legyen...

Nem vagyok az a QQQQHD-ben akarja nyomni a bf4-et.

Csak vidi szerkesztés meg egy kis játék,de akkor ugye ugyanolyan hideg marad,mert nem használom ki ugye?



2014. dec. 3. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

nos nem tudom, hogy milyen játékkal játszol, amit a 610 maxon visz, mert elég gyenge kártya..

egyébként mivel laptop, ha használod a dedikált nvidiát, akkor melegedni fog, de rendesen, egyébként a 840 meg kb 3x annyit eszik, mint a 610m, szóval az aksit is jobban zabálja. De aki játszik az igen keres egy konnektort..

Ha nem használod ki a kártyát, akkor természetesen "hideg" marad.

2014. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BM-Striker ***** válasza:

ASUS-oknkak pont olyan jó a hűtése, mint egy másmilyen márkájú azonos kategóriájú gépnek.


A GT840m szerencsére alig melegszik, és az i5-4210u se túl melegedős.

2014. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az akkut csak azért kérdztem,h milyen lemerülési időre számíthatok,hogyha elvinném,de 90%ba a laptop otthon lesz és mellette pár konnektor :).

A vga-ből azért szeretnék erőset,hogyha kell legyen.

A legerősebb játék amivel játszanék(pillanatnyilag) az a war thunder(gt610 viszi közepesen 30fps-sel,de van még magas,max,ultra és ultra ultra,szóval lehet még bőven feljebb álítani :) )

Ha nem melegszik,ha nem használom ki annyira és nem is melegedős akkor jó.

De szerintem,jól össze van rakva,mert az a i5-4210U csak 15wattot eszik ami 2,5x kevesebb mint a többi i5 és így nem lehet nagy baj,hogyah kártya eszi sokat :).

2014. dec. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!