Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek GTX 970 vagy R9...

Ákszelpóver kérdése:

Szerintetek GTX 970 vagy R9 290X? GTX 970-ből melyik e legjobb gyártó illetve R9 290X-ből?

Figyelt kérdés
Procim:I7 4770K TÁPOM:Chieftec GPS 650 A8

2014. dec. 3. 19:25
 1/5 Stark2000 ***** válasza:

GTX970 mellett szavazok.


Evga/át nagyon tudom ajánlani (nekem is az van). Csak játék alatt van hangja a ventilátoroknak (egyáltalán nem zavaró, nagyon csendes, de azért meghallani a némaság után), cicergést hallottam már, de utóbbi 2 hétben nyoma sem volt. Bivaly erős kártya!


Ha Evga nem tetszik, MSI / Asus is nagyon jó, vagy Gigabyte (bár nagysága miatt nem szeretem, és ritkán ajánlom, hisz nem mindenkinek fér el a házába).

2014. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én az r9 290x mellett:)

Ellenben 1. válaszolóval, én ismerősnél kipróbáltam a 970et és engem nagyon zavart a sipolása, őt is de hát nem tud már mit tenni:D

r9 290x-ből sapphiret ajánlom bár meg kell nézni, hogy bele fér e a házba mert a legnagyobb a gyártók közül:D

2014. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nemsokára jön a második széria 970, az már nem fog elvileg ciripelni

a tápod nem a legjobb, bár nem volt kérdés O.o bocsi

2014. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és ki fog biztositani róla, hogy a 2. széria megjelenése után, én valóban azt kapom vagy hozzám vágnak még egy tücsköset ?:D
2014. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a mérettel nincs gond bármilyen kártyát be tudok tenni.
2014. dec. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!