Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom telepíteni a...

Hogyan tudom telepíteni a videokártya driver-ét? Win 7-et telepítettem, és nem ismeri fel a nagyobb felbontást. (lány vagyok, de próbálkozok)

Figyelt kérdés
Eljutottam oda, hogy feltelepült a Win 7, de a maximális felbontás is kicsi, és azt már megtudtam, hogy a drivert kell feltelepíteni, "szabványos vga grafikus adapter" van kiírva. Innen hogyan tovább? S.O.S.

2014. dec. 4. 18:39
 1/7 This Is Random Name válasza:
Megnézed, vagy valahonnan megszerzed a videokartya nevét és ide kiirod, aztán majd mondom tovabb ;)
2014. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj a VGA gyártó cég oldalára.És nézd meg milyen a VGA típusa a vezérlőpultban.Keresd meg az oldalon a driver. Ha sikerült le kell tölteni.Feltelepíteni és jónak kell lennie a felbontásnak.
2014. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 This Is Random Name válasza:
Konkrétan ja.
2014. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Várjatok, most még az internetet sem ismeri fel a gépem :( Azt hittem ennél könnyebb dolgom lesz :/
2014. dec. 4. 19:06
 5/7 anonim válasza:
Meg van a kártya doboza? Azon rajta van minden 2 lehetőséged van az egyik az nvidia a másik az ati nvidia zöld ati piros színű logót használ.
2014. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Siker! Lett internetem is és lett 1920x1080-as felbontásom is :D

Már csak egy kérdésem maradt: az jó nekem, hogy a rendszer elmentette windows old mappába a régi dolgokat? Mármint, én már átmentettem magamhoz a szükséges dokumentumokat egy másik meghajtóra újrarakás előtt, és máskor telepítés után minden program elveszett, mindent fel kell újra telepíteni, de akkor most ezek megmaradtak?

2014. dec. 4. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Windows nem tiszta telepítést végzet.Tehát ami kell az vedd ki a windows.old mappából.Majd darabonként töröld.
2014. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!