Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó választás ezek az alkatrészek?

Jó választás ezek az alkatrészek?

Figyelt kérdés

Sokan mondtátok, hogy összerakott képet ne vegyek, mert azt nem éri meg. Ezért kiválasztottam az alkatrészeket.

A kérdésem hogy ezek az alkatrészek jók lesznek elférnek a házba a foglalatok jók? A proci elég a videó kártya mellé, vagy fordítva? A táp elég, vagy sok? Meghallgatnám a véleményeteket.

Az alkatrészek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Az ár körülbelül 550-euró körül szeretném, hogy legyen.


2014. dec. 6. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy később lehet veszek más házat és abba 1-2 led-es ventilátort. Nem tudom, hogy az mennyit venne el vagy venne-e el.
2014. dec. 6. 18:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahelyett a TN paneles monitor helyett Én biztos vennék egy VA/IPS paneleset, a többi amúgy jó lesz.
2014. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De lol. Ezt nem tudom elhinni, hogy minden jó nem vagyok nagy gépszakértő nem értek nagyon a gépekhez, de hogy lehet hogy jól összeválogattam?
2014. dec. 6. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérést... Biztos csoda történt!


Nem kell ehhez nagy zseninek lenni, ha olvasgatod itt a válaszokat, és 80 felett van az IQ-d, ne adj Isten még pár profi tesztoldalt/fórumokat is böngészel néha, magad is össze tudsz rakni egy normális gépet.

2014. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!