Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnánk össze kötni 3...

Hogyan tudnánk össze kötni 3 azonos mérető és felbontású Monitort?

Figyelt kérdés

Adott egy AMD Radeon HD 7850 (Pitcairn) Videókártya.


VGA Csatlakozói:

- DVI.

- RGB.

- HDMI.


Össze tudnám kötni 3db monitorral? Ha igen hogyan lehetséges ez?


2014. dec. 8. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta DP (ami furcsa lenne), akkor sehogy.
2014. dec. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi az a DP? :)
2014. dec. 8. 00:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Display port.


[link]

2014. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem olyan nincs a vga-n! Úgy tudom az is egy monitort csatlakoztatási módszer lehet nem?!


Dp nélkül nem is lehet össze kötnk 3db monitort? o.O

2014. dec. 8. 01:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Tiszázzuk, mit szeretnél látni a három monitoron? Írd le, hogy mit akarsz csinálni konkrétan, mi a célod, mert ennek így se füle se farka.


A videókártya típusát is vagy rosszul adtad meg (mondjuk ez biztos mert minimum a a gyártót lehagytad, és ki tudja még mit), vagy a csatlakozóit írtad le rosszul, mert egy 7850-es kártyának tuti nincs RGB csatlakozója.

2014. dec. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Játéknál szeretném ki próbálni a 3 monitort. Itt egy link láthatod mire gondolok.


https://www.youtube.com/watch?v=mURV9SmrzQ4


Amúgy a kártya pontos típusa: Yeston HD7850 Aida szerint meg AMD Radeon HD 7850 (Pitcairn)


Csatlakozók... hát amiket fel soroltam azok mind meg található a videókártyán, de ha kell le videózom neked! :D

2014. dec. 8. 01:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Az AIDA csak a chipsetet tudja megmondani, ami nem rossz, de ebben az esetben kevés. Nem kell levideózni, de fényképezd le, mert erről a Yestonról csak annyit lehet tudni, hogy egy kínai cég vagy inkább márkanév, mert még weboldaluk sincs.


Valószínűleg meg lehet csinálni amit írsz.


És az a vicc, hogy majdnem lehetne úgy ahogy írod, nevezetesen a DisplayPort monitorokat elvileg láncba lehet kötni, vagyis tényleg úgy, ahogy írod, hogy a monitorokat összekötni. Gyakorlatilag nem láttam olyan monitort amin ez ment. Van DisplayPort elosztó viszont. De valószínű nincs erre szükség mert szinte biztos hogy HDMI, DVI és DisplayPort csatlakozó van a kártyádon, az meg ugye 3, ennyi monitorod van.

2014. dec. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Outputs:

2x DVI

1x HDMI

1x DisplayPort

2014. dec. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát most nem tudom mivel.. max majd délután.


De amúgy hasonlóan néz ki mint a Powercolor változata!

Piros fekete és az oldalán 2db hűcső rendelkezik!

2014. dec. 8. 02:21
 10/13 A kérdező kommentje:
De amúgy ha össze kötöm így ahogy én le írtam a 3db monitort akkor alapból jónak kellene lennie? Úgy értve olyannak mint amit linkeltem, a youtubés dologra gondolok. Vagy ez nem ilyen egyszerű?!
2014. dec. 8. 02:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!