Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a notebook erősebb mint az...

Ez a notebook erősebb mint az asztali gépem?

Figyelt kérdés

ASUS X555LN-XO104D Notebook


[link]



Asztali gépem adatai:

Pentium Dual-Core E5200 2.5Ghz

Nvidia GeForce 9600GT 512MB DDR3



Leszeretném cserélni az asztali gépemet egy ennél jobb laptopra ezért érdekelne, hogy szerintetek nem lenne e csalódás ez a notebook?


Esetleg ha ilyen árban ajánlanátok jobbat megköszönném (csak passzív hütéses érdekel.



2014. dec. 8. 19:41
 1/5 Wolfa ***** válasza:

Sokkal,sokkkkkkal :D.Bf4 menne low-won,ha nem mediumon :P.

De ne nézz U-s procikat max. i5böl,van árba jobb,majd linkelek holnap!

2014. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem igazabol csak netezesre kell, de azert fontos hogy gyors legyen. Passziv huteses kell, i5 procis laptopban pedig draga az olyan.
2014. dec. 9. 15:04
 3/5 Wolfa ***** válasza:

Tessék itt egy olcsóbb hp:

[link]


Tessék soooookkal jobb és megbízhatóbb lenovo csak 130ezerért!: [link]


3dik generációs i5-ös hp "csak" 130ezerért...

[link]


Ezekkel sokkal jobban megy,ha CSAK netezésre kell!


Én a lenovo-t választanám,6óra üzemidő,jobb ram,720p hd webkamera!De csak azért mert netezésre kellene!

Vagy válaszd a második hp-t,de az 1.inkább figyelembe se vedd,csak modntam,h van olcsóbbol jobb is...

Ja am teljesen megbízható oldal,nem azért "olcsó",mert használt vagy hibás,csak így jobban megéri nekik,mert többet adnak el :).

Remélem segítettem! :D

2014. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, de ezek nem passzívak
2014. dec. 9. 20:20
 5/5 Wolfa ***** válasza:

Minek neked passzív ha aktívat se hallod meg???

ASUS ROG gamer laptopok 500.000ét is aktív hütéses,és aztmondanád,h passzív jobb? -__-

2014. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!