Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer szemüveg mire jó?

Gamer szemüveg mire jó?

Figyelt kérdés

[link]


Szebb lesz tőle a grafika vagy mire szolgál ?


2014. dec. 10. 16:17
 1/8 BM-Striker ***** válasza:
Kevésbé fárad tőle a szemed.
2014. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod hogy mit ír a szemüveg alatt akkor ezt találod:

"A SteelSeries és a Gunnar mikor összeállt megakarták alkotni a stílusos és komfortos gamer szemüveget, sikerült is. A Gunnar lencséinek köszönhetően a több órás játék után sem zavaró a szemnek a monitor fénye."

2014. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

szemfényvesztés:D

mikor a monitort bámulod, már több órája nem azért fáj a fejed/szemed mert a monitor káros.. hanem mert annyira ráfeszülsz, hogy "elfelejtesz" annyiszor pislogni mint álltalában, és ezért fájdul meg.. :D pislogj gyakran spórolj 20-30kt :D

2014. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jóhülye vagy, előttem szóló.

Én simán pislogok annyit. Egyébként nagyon jók nekem is, mert sokkal kevésbé szárad ki a szemem/fárad el/lesz piros. :)

2014. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az agyad auto kikapcsolja h lásd/észre vedd mikor pislogj :) mikor valamire koncentrálsz auto kevesebbet kezdesz pislogni és a szemed bánja..

msot h mondom figyelsz persze h sokat pislogsz mert odafigyelsz.. :D ha kivánsci vagy vedd fel magad.. hidd el nem én találtam ki .. :D

2014. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BM-Striker ***** válasza:

Egyébként a sárga lencséjű szemüveg használata számítógépekhez egyáltalán nem új dolog, CRT monitorok idején ezek sokkal gyakoribbak voltak, érthető okokból.


Egy jó működő nem PWM-es LED vezérlésű LCD esetén igazából placebo.

2014. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem placebo, tényleg használ. Annó még a CRT monitorok világában volt olyan irodai munkahely ahol kötelező volt ilyeneket viselni de még most is elég sok cég felajánlja hogy biztosít ilyet.


Az más kérdés hogy kicsit lehúzásnak érzem. A kemény 14.000 ft-os -0.50 -0.75 ös szemüvegem lencséjére is szó nélkül kaptam ilyen bevonatot. Az optometrista egy kis elbeszélgetés után (említettem hogy sokat bámulom a monitort) felajánlotta és egy minimális felárért megkaptam rá. (benne volt a 14.000 ft-ban)

2014. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az oldal maga egy vicc igy értettem a szemféynvesztést én :)átlag 50%-al drágábban adnak mindent mert ráirják hogy gamer.. :D
2014. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!