Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Too Smart 724G 3G tablet...

Too Smart 724G 3G tablet tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyire megbízható. Heti 2 napot dolgozom az irodán kívül, és arra kellene egy tablet, mindenképp 3G, mindenképp android, mindenképp 30 ezer ft alatt. Ezeket a szempontokat meg is valósítaná-e a fenti tablet, kérdés, hogy mennyire üzemképes. Illetve milyen alternatívákat érdemes még fontolóra venni, ha netán kitolom a keretet 40000 forintra?
2014. dec. 11. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismeretlen márka.....

Nem lehet tudni mit tud és milyen tapasztalatok vannak róla..

De ahogy olvastam 3G,GPS van benne ami talán öhöm jó lehet.

De lehet az egész egy nagy rakás sz@r.

Én azt mondom válassz mást és az árat lődd be mondjuk 30.000-re.

2014. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp azért kérdeztem, hátha van valakinek és tud mondani róla valamit. Technikai adatokat tudok én is, minden webbshopnál fel van tüntetve. És ha belegondolok hogy ez ~25-30 ezer forint között van, elgondolkodtató, hogy vajon mit lehet kapni hasonló áron, ami GARANTÁLTAN jobb. Ennek egy pozitívuma van a kínából rendelhető 14ezres 3g tabletekhez képest, hogy van garancia és szervíz is, ami foglalkozik vele magyarországon. Van esetleg tipped más cuccokra, hasonló áron?
2014. dec. 13. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokan vehettek ilyen tabot :S

Ajánlani nem nagyon tudo mert 3G-s tabot megbízhatót nem kapsz ennyi pénzért..

Ha kitolod 40e-re az összeget akkor egy

Samsung T111 Galaxy Tab 3 7.0 Lite 3G tab megérné.

2014. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előre leszögezem, hogy köszi a tippet és a választ, de... inkább cipelem a notebookot, vagy akár az asztali gépet minden telephelyre, és ez nem a +10ezer forintért, hanem azért, mert a 30 évem alatt màs márka alig szivatott meg, míg a Samu rendszeresen. Persze lehet hogy ez egy véletlen pech-sorozat, de jobb lezárni a múltat samustól. Akiknek bevàlt, azok örüljenek neki, de köszi, nekem akkor sem kell több selejt cucc tőlük. Eddig megjàrtam: videóval, hifivel, dvd lejátszóval, vinyóval, mp3 lejátszóval. Úgyhogy samu, mint opció, ingyen sem jàtszik nàlam, de tényleg köszi.
2014. dec. 14. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit szívesen segítek máskor is.

Hát igen ízlések és pofonok mert mindenkinek más márka jön be. Például nekem a Navon vált be :)

2014. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!