Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy közepes PC-re érdemes...

Egy közepes PC-re érdemes felrakni a Windows 7-et (jobban mennek a játékok, programok)?

Figyelt kérdés

intel core 2 duo 7500

1 gb ram ddr 2 (lehet h kéne vennem még 1-et)

geforce 8600gt


most egy gb-rammal jobban megy az xp, ha veszem még 1gb ram-ot akkor már gyorsabb lesz a windows 7 mind az xp?


2010. febr. 1. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
vedd meg a plusz ram-ot mindenképen meghálálja jobb lesz sokkal hidd el, gyorsabb lesz win7 tel
2010. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, RAM mindenképp kéne bele de sokkal gyorsabb a 7 mint at xp.

Nekem pl. 7-tel fele annyi idő a bekapcsolás, progik indítása stb. mint xp-n.


TT

2010. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Átlag felhasználó számára (aki letölt, játszik, filmet néz, stb.) szerintem csak a kinézet változott, így te döntsd el, tetszik-e annyira, hogy azt rakd fel xp helyett.

Amúgy nekem P4 1.6 Ghz proci, 512 Mb ram, 7600 gs-re volt feltelepítve, ment rendesen, de elég lassú volt (xp is lassú volt, kb ugyanennyire), szerintem jó kis op rendszer lett, de xp-vel is meg voltam elégedve.

2010. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!