Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad képet a zsír új vga....

Nem ad képet a zsír új vga. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Vettem egy Radeon 260x-et újjonan és nem ad képet vele a gép, integrált grafikus vezérlővel elindul és képet is ad. A kártya nem lehet rossz mert haverom gépében tökéletesen működött, ha egy régi hibás kártyámat rakom a gépbe akkor ad képet, igaz elég szétcsúszott(tipikus vram/gpu hiba). Bios reset/cmos reset megvolt.Valakinek van ötlete?

2014. dec. 12. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a tápod nem bírja,

lehet hogy nem érintkezik jól

sok minden lehet sajna.

2014. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Engedélyezd a biosba videókártyát, rakjad át PCI-ra
2014. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Alaplap és táp típusa?
2014. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
az előző egy HD6850volt aminek 130W körül írták a felvett teljesítményét és simán bírta, a mostaninak meg 115W-ot írnak
2014. dec. 12. 15:49
 5/22 A kérdező kommentje:
alaplap H61M-DS2, táp Codegen 450w, haveré amiben próbáltuk sokkal régebbi alaplap és gyengébb táp volt
2014. dec. 12. 15:49
 6/22 anonim ***** válasza:
Azzal a táppal meg se próbáld be kapcsolni... Jól dugtad össze?
2014. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Érdekes

Azért én szereznék proba tápot elsönek hogy kizárhasd

2014. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egy Codegen 450W-s 'tápod' van (amit én csak ajtótámasznak hívnék) és egy R7 260X-et rá mersz bízni?...


Ahogy gondolod... bár a 105-s telefonszámot jegyezd meg :)

2014. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem tudom mi ez a túltápozás mánia de ha kiszámoljátok 70%os hatásfokkal is el kell bírnia, sőt eddig semmi baj nem volt a táppal meg leírtam azt is hogy gyengébb táppal próbáltuk havernál, szóval az ilyen kommentekkel kíméljetek
2014. dec. 12. 16:51
 10/22 Gábor_79 ***** válasza:

Nem a névleges teljesítménye lett megszólva annak a tápnak, hanem maga a márka; köztudottan veszélyes fajta az alkatrészekre nézve.

- Ha egy kicsit idősebbecske, akkor az is lehet, hogy nem tudja leadni a szükséges feszültséget.

Én személy szerint nem kárörömből hozom fel a táp dolgot, hanem mint potenciális hibaforrás. Épp tapasztalod. A géped működik külső kártya nélkül, a kártya működik a gépeden kívül. Ezáltal pár hardvert ki lehet zárni.. és mi marad? Gyanús, hogy a tápegység.

Esetleg egy harmadik gépben próbáld, vagy a tápegységet teszteld a haverod gépében, miként bírja a terhelést. Ha megengedi. :o

2014. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!