Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves srác vok sportolok...

15 éves srác vok sportolok birkozók és most elkesztem kondizni génemben benne van a sport azzal nincs gond de kockahasat szeretnék ey kis zsir fölösleg van amittől örökre megszabadulnék hogyan érhetem el?

Figyelt kérdés
A kívant eredményt izmosnak fölül az vok mert nyomom a kondit de mit tegyek hogy hasizmom legyen milyenkaja valamit fehérjétigyak miket?értelmes válaszokat köszi 15 vok korai még vagy hogy?a kívant eredményt izmosnak fölül az vok mert nyomom a kondit de mit tegyek hogy hasizmom legyen milyenkaja valamit fehérjétigyak miket?
2013. júl. 23. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

génemben benne van a sport


:D

2013. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tanulj meg helyesen írni.
2013. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nézem, a nyelvtan nincs a génedben.
2013. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fünof ***** válasza:

1. Tanulj meg írni és beszélni.

2. Ha kockahasat akarsz, akkor nagyon kemény munka vár rád, mert először is a zsírt nem tudod eltüntetni hasazással, hanem a zsír mögé fejlődik. Először kardiózz! Fussál és dolgozd le a zsírt, neked még gyorsan megy mert fiatal vagy. Miután ez megvan elkezdhetsz akár minden nap hasazni. Hasprés 4x 20 vagy több, felülés 4x20 v több, és lábemelést bordásfalon 4x10-15. Ezt csinálod sokáig akkor kockahasat lehet

2013. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jól van már a faszomat nem a helyesiráskritikát kértem baszátok meg és azt az elején rosszul irtam na de am kösz
2013. okt. 31. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!