Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megütöttem az asztali gépemet...

Megütöttem az asztali gépemet és most nem kapcsol be, mi a baj?

Figyelt kérdés
Véletlenül nekitoltam egy fotelt a gépemnek amitől lefagyott, ezután újraindítottam, a ventilátorok felbúgnak a billentyűzet felvillan, de nincs kép, bios nem pittyeg. A vezetékeket ellenőriztem, de nem találtam problémát, mi lehet a baj?

2014. dec. 12. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedd ki a ramokat és rakd vissza.
2014. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megvolt, nem történt változás, bios reset is volt, minden kihúztam és visszadugtam, de semmi.
2014. dec. 12. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor valószínűleg valamit lezúztál benne..
2014. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
VGA csatlakozás?
2014. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gábor_79 ***** válasza:

A merevlemez nem nagyon torelálja az erősebb fizikai behatásokat. A milliméternek töredékének távolságán helyezkedik el az olvasófej a forgó adattányér fölött és nem kell sok neki, hogy beleszántson. Lehet, hogy megsérült.

Persze nem kizárt a szimpla kontakthiba sem.

Javaslok egy Live Linuxot USB-ről, ahhoz nem kell HDD. Sajnos ezúttal csak másik gépen tudod összehozni a rámásolást, de ha kész, arról bootolsz.

2014. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is a winyora gyanakszom alapból sincs valami jó állapotban, köszönöm az ötletet megnézem, hogy ez-e a probléma.
2014. dec. 12. 17:23
 7/8 Tengor ***** válasza:

Csatlakozókat is nézd ét!

Azért mondjuk vicces: nekiütődött valami a gépnek. "Biztos átbillentett egy bitet a BIOS-ban, reseteljük le, majd attól megjavul!" :D

2014. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a probléma megoldódott, az egyik ram bekrepált azt kiszedve minden okés, bár az egyik winyo nagyon haldoklik.
2014. dec. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!