Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopon rossz a fejhallgató...

Allllli kérdése:

A laptopon rossz a fejhallgató kimenet. Csak az egyik csatorna szól. Valahogy programmal meg lehet oldani, hogy a mikrofon bemenetet használjam hangszóró kimenetként?

Figyelt kérdés
A mikrofon bemenetet úgysem használom, ezért gondoltam hátha szoftveresen meg lehet oldani, hogy a mic bemeneten jöjjön ki az audio jel.

2014. dec. 13. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet. ez nem szoftveres gond akkor, hanem hardveres. a kocsid se tudod beindítani lakáskulccsal.
2014. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha külön van, akkor nem, max egy adapterrel, de hagyjuk.

Egyébként biztos, hogy kimenet a rossz és nem a fejhallgató?

A másik meg az lenne, hogy mondjuk egy hozzám hasonló "szaki" (és nem véletlen van idézőjelben) képes megcsinálni vagy kicserélni neked azt a portot egy-két ezer forintért (egyénenként eltérő) és nem kell vele szarakodni.

2014. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is "szaki" vagyok. Most szedtem szét a laptopot, bios elemet cseréltem benne, meg a bal egérgombot cseréltem ki rajta, mert nem működött és ezt a hangszóró kimenetet barkácsoltam, mert el van törve az aljzata mozgatni kellett, hogy szóljon mind a két csatorna. Forrasztottam, jó is volt minden. Szakadás vizsgálóval ellenőriztem. Összeraktam, erre csak a bal csatorna szól :) Nincs kedvem megint szétszedni, ezért kérdeztem, hogy megoldható-e. De legközelebb kihozom vezetékekkel a jelet és teszek a végére egy lengő aljzatot. Vagy a laptop saját hangszórójának a vezetékéről hozom le a jelet. Még nem tudom.
2014. dec. 13. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!