Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD beépítés keret nélkül!?

SSD beépítés keret nélkül!?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy HyperX 120GB Fury 3K SATA3 2,5" KE-S32120-W SSD-t beépítőkeret nélkül.


Ha csak a HDD fölé ráteszem vagy anélkül beszerelem lesz-e valami gond vele ?

Vagy valami tipp esetleg ?


Tudom hülye kérdés ,de nem tudom mit csináljak nem gondoltam át ,hogy kelleni fog . Sőt kerettel jóval drágább lett volna.

A kérdésem meglehet oldani házilag vagy mindenképp vegyek keretet?



2014. dec. 13. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

# 8 POC


:D Mondom nem minden SSD melegszik annyira :D Látom többször elolvastad a válaszom :)

2014. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 P.O.C. ***** válasza:

"#9: És ez keretben van, vagy sem?"


Nem kellett külön keret, olyan házam van amibe alapból van 2,5" -os meghajtónak kialakított hely.

Fogalmam sincs mikor melegedett fel ennyire. De általában nem jellemző, hogy ilyen meleg. Mindig 40 fok alatt van.

Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy nem kell rá mérhet venni, hogy az mindig hűvös marad. Épp ezért a műanyag rögzítőelemek, pl. ragasztószalag, gumi kizárva.

2014. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kapton ragsztó - 180 °C-ig ellenáll és még ESD is. Igaz, egy tekercs árából 3 2,5"-es keret kijön, de sosem baj, ha van otthon belőle.
2014. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sunesz94 válasza:
Én tettem két gyorskötözőt és belecsúsztattam.:D
2014. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 monkli válasza:
2016. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!