Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz hogy egy intel vga-nak...

Igaz hogy egy intel vga-nak nem olyan jó a "képe" mintha egy ati vagy nvidia kártya lenne? Alap használat dekstop+internet+filmek ahol nem a teljesítmény az első?

Figyelt kérdés
Ez csak egy mende-monda?
2014. dec. 14. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így van,deha csak ezekre kell,elég rá az integrált videokártya is...
2014. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én normál használat alatt nem vettem észre nagy különbséget, na meg függ az is, melyik inteles szarra gondolsz, mert ott van a minősíthetetlen GMA-juk, meg a HD széria, amiből megint van vagy 600 variációjuk.

Egyébként így is úgy is minősíthetetlen mindegyik. Csak azt tudnám, hogy aki nem ért hozzá, az miért gyárt VGA-t.

2014. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 levis56 ***** válasza:

Egy Intel Pentium G 3420 IGP képe meg sem közelíti a dedikált HD 7730 képminőségét,ez a kettő van a gépemben.

Az AMD Catalisty Control Centerben sokkal több beállítási lehetőség van a képminőség beállítására mint az Intel tárolási technológiával.

2014. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy jobb minőséget képvisel az intel ellenében akármelyik amd-s apu mert jobb az amd képminősége? Am lehet hogy nincs közte nagy különbség de én szerintem észreveszem és maga a tudat is zavar hogy az olyan...eddig azt hittem csak játékbeli teljesítmény különbség van. Azt is észreveszem(ugyanazon monitornál) hogy hdmi vagy sima analóg vga val van bedugva a gépbe..

Egy olcsó konfigot szeretnék, NEM játékra, De erős proci és jó képminőség..álltalában elmondható hogy az intel i3-as procik erősebbek mint az amd apujai többsége, viszont ha a képminősége meg rosszabb és az enegem zavar akkor meg abban jobb az amd..akkor legjobb egy intel proci amd igp-s proci ha lenne ilyen, de sajna nincsen.

2014. dec. 14. 15:33
 5/7 levis56 ***** válasza:
Ha nem játékra kell az intel pentium g3420 egy szállon elég erős és egy R7 240 DDR 5 VGA böven jó képet ad.
2014. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen csakhogy csak ilyen APU-s cuccot akarok venni, ebben gondolkodom, isten ment hogy külön kártya legyen benne..hűtőből is csak egy kell ami nagy és halk.
2014. dec. 14. 16:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmiképpen nem akaro venni külön kártyát akkor sem ha olcsóbb, nem érdekel ne legyen külön az is a gépembe ez egy htpc-lesz minél halkabb..lesz már benne akkor egy táp venti egy proci meg egy vga..még arra is gondoltam lehet hogy passzív hűtésúű tápot szerzek bele valami kisebb teljesítményűt.

Ebből látom amd lesz akkor.

2014. dec. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!