Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt gép eladásánál...

Használt gép eladásánál (asztali, laptop) mit lehet megengedni a vevőnek?

Figyelt kérdés

Bekapcsoljuk ,megnézzük, esetleg lefuttat valami tesztet?

És ha szét akarja szedni a gépet? Félek ,hogy esetleg elbarmol valamit és nem veszi meg.


2014. dec. 14. 15:56
 1/4 Kránitz Ádám ***** válasza:
100%

Én a szétszedést személy szerint nem engedném meg, vagy én szedem szét vagy senki.

A teszt futtatásba még belemegyek, ha nincs gari a gépre, akkor 1-2 hét próba garit vállalnék rá és ennyi.

2014. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asztali gépnek leveheted az oldalát,belenézhet.Ne nyúljon bele nagyon..laptopot ne szedje szét senki semmiért.(főleg "idegen hozzá nem értő személy")
2014. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alap dolgokat megnézheti : Eszközkezelő, esetleg felléphet a netre így ellenőrizve a gép fürgeségét. Netán ha van a gépen valamilyen játék, akkor azt megnézheti, hogy hogy muzsikál.

Én nem engedném, hogy belepiszkáljon, és azt sem, hogy bármilyen tesztprogramot telepítsen és futtasson.

nert ugye amíg meg nem veszi, az addig még a te géped, és neki kuss. Már bocsánat. :)

2014. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Levett oldallappal belenézhet.

Bekapcsolt állapotban nem nyúl hozzá, amig nem fizetett!

2015. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!