Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen KÜLSŐ hangkártyát...

Milyen KÜLSŐ hangkártyát ajánlanátok a célra, vagy egyéb megoldást!?

Figyelt kérdés
Van egy ROCCAT KAVE 5.1-es fülesem, valamint hamarosna beszerzésre kerül egy M-audio DBX-8 -as monitor hangfal páros gaming, filmezés és zeneszerkesztés céljából... olyan !KÜLSŐ! hangkártyát keresek, amely teljesítmény megörzés mellett, könnyű és praktikus kezelést biztosít! Egyéb megoldásokra is nyitott vagyok. Előre is köszi!

2014. dec. 15. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:
M-AUDIO BX8 ... leírásban elírtam : )
2014. dec. 15. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a fejhallgató nem tudom, hogy működik, de lehet, hogy megszivattad vele magad. Az M-Audio hangfalpárhoz stílszerűen dukálna egy M-Audio interfész. De azok mind 2.0-k, így nem jó. Sőt, más gyártó sem nagyon, mert mind sztereo. Tovább megyek: igazából minden jobb fejhallgató is sztereo...így ha nem sértődsz meg, talán azt tudom javasollni, hogy használd ezt is úgy.
2015. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen elfelejtettem, hogy valószínűleg nem fogják ismerni a válasz adók ezt a fülest, mivel gondolom te is inkább a zenei ágról érkeztél ide a kérdésem alá : ) a füles egy GAMER füles így teljesen más célt szolgál(és abban ez egy kitűnő darab ám) mint a studio hangfal nyilván... ellenben én is rájöttem, hogy ilyen megoldás valószínűleg nem is létezik ,ami mondjuk nem baj, hisz alaplapi integrált hangkártyáról is kiváló minőséget eredményez... de a hangfalhoz még mindig kéne az a külső hangkártya!!! AZ EMLÍTETT ESZKÖZRŐL egy linket kérhetek? vagy típus számot? (több megoldást néztem már, érdekelne a véleményed)
2015. jan. 7. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Az M-Audionak M-Track néven fut a saját külső 2.0 megoldása: [link]

Ha ez nem jönne be, akkor ott van még a Focusrite Scarlett 2i2 vagy a Steinberg UR22 - egy hangpróbát megér, hogy melyik jön be, de M-Audio hangfallal szerintem az M-Audio interfész nem nagyon akadhat össze.

2015. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!