Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik rádiós USB adapter?...

Létezik rádiós USB adapter? (Lentebb kifejtem)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kütyüre lenne szükségem (csak nem tudom létezik is) ami két részből áll: Egyik részét bedugom a PC USB portjába. A másik részébe elemet rakok és rádugom pl egy USBs billentyűzet kábelére. És a két kütyü rádiós kapcsolatot létesít egymással. Így az eredetileg vezetékes USBs eszközöket tudom használni rádiósan. Azért nem akarok rádiós billt és egeret venni mert ezek amikről szó van egy nagyon spéci gamer felszerelések és nem akarom lecserélni őket. :/ Viszont a rádiós vezérlésre szükség lenne. Létezik erre megoldás szerintetek?



#USB #rádió vezérlés
2014. dec. 17. 11:49
 1/2 Tengor ***** válasza:
100%

A rádiós kapcsolat lagot okoz, ha olyan spéci gamer vagy, akkor ez bizony hátrány lehet.

Egyébként van ilyen cucc: [link]

2014. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen ez lesz az :)
2014. dec. 17. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!