Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 10 ezer forintért milyen...

10 ezer forintért milyen billentyűzetet ajánlotok? Illetve szintúgy 10 ezerért milyen CPU ventilátort?

Figyelt kérdés

nem baj ha kicsit kevesebb de többért nem igazán :D billentyűzetnél ilyenre gondoltam :


[link]

HAMA uRage Exodus2



A CPU hűtőhöz nos maga ez egy AMD athlon x4 750K -ra lesz egy zalman zm t4 házban ami 189 x 427.5 x 364 cm-es és hát [link] itt azt irja egy válaszaló hogy maximum 140 cm magas nem tudom ez mennyire igaz mást nem is találtam .. és akkor erre gondoltam :


[link] ARCTIC COOLING Freezer A30 azt irja 12-cm-es ha jól látom !


előre is köszönöm !



2014. dec. 20. 14:49
 1/4 anonim válasza:

Billentyűzet

[link]

2014. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
140 mm igen, ott van a Zalman oldalán. Az Arctic Coolingnak a ventillátorja 12 cm-es, a hűtő egésze a szokásos 160 mm. Jónak tűnik ez a ház, de rettenetes kicsi. De erre már gondolom te is rájöttél.
2014. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 paca001 válasza:
a hama-t felejtsd el, gagyi. Én találtam egy nagyon jót: Keep Out F90
2014. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Billentyűzetből a machanikusok a jók, de ezek inkább 25-50 ezerért vannak.
2014. dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!