Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

RZXD kérdése:

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom lenne hogy szokása azt csinálni a gépemnek hogy lefagy időközönként van olyan hogy 1 vagy 2 órát kibír van hogy egész nap nem fagy le. olyankor azt csinálja hogy megáll a kép a kurzor és a hang is szintén megáll nem az hogy elnémúl hanem annál azt a másodpercet ismételgeti és egszer csak újra indul az egész gép. Nem tudom mi lehet, már csináltam memória tesztet semmi baja azt tudni kell hogy a gép alig 3-4 hónapos szóval még nagyon új! Gondoltam a videókártyára de ennyire már nem értek hozzá hogy mi lehet. Segítségeteket előre is köszönöm!!!!

2014. dec. 20. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát ezt nehéz megmondani.

Lehet memórai probléma, vagy az újraindulást okozhatja áramingadozás is, amiről a gyenge tápegység is tehet.


HD Sentinel mutat valamit? Ne melegszik fel benne valami túlságosan?

2014. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Semmi melegedést nem észleltem de elis felejtettem a gépem adataimat a tápegység az egy FSP HEXA 500W

videókártya AMD Radeon R7260x

Processzor AMD FX6300

RAM Hyperx 8GB

HD Sentinel semmit nem mutat

2014. dec. 20. 21:19
 3/20 A kérdező kommentje:
Alaplap: Gigabyte 78LMT-S2P
2014. dec. 20. 21:23
 4/20 anonim ***** válasza:

A problémát legegyszerűbben úgy lehet megtalálni, hogy van 1 donorgéped, amiről tudod, hogy jól működik, kompatibilisek a hardvereik és át tudod rakni az alkatrészeit, és így tudod szűkíteni az eredményt.

Ha van garancia, akkor érdemes felhívni egy szervízt, vagy magát a kereskedést, ahol vetted.

2014. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom! Bár ezt sajna nem tudom azonnal de most raktam újra a gépet és ma egyáltalán nem fagyott le szóval nem tudom.
2014. dec. 21. 18:11
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos megint elkezdte és most ilyen windows 8-as kékhalál is jött be nem tudtam elolvasni de valami local network-öt írt mégcsak lefényképezni se bírtam de ma is fagyott le csak úgy
2014. dec. 28. 13:49
 7/20 A kérdező kommentje:
Most megint volt fagyás ezelőtt kétszer szintén volt de most teljesen más! Megállt a kép elsötétült aztán kiírta hogy AMD illesztőprogram nem reagált és most nem indult újra a gép...
2015. jan. 3. 12:04
 8/20 anonim ***** válasza:
Az AMD illesztőprogram az a videokártyához tartozik. Ha van otthon egy működő videókártyád esetleg cseréld ki arra ha azzal jól működik, nem fagy le megvan a ludas :).
2015. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

De lehet, hogy csak driver hiba és csak azt kellene újratelepíteni.

2015. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Több dirvert is próbáltam már legújabbtól a leg kőkoribb verzióig de sajna mindenhol jelnetkezik a hiba...
2015. jan. 5. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!