Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

RZXD kérdése:

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom lenne hogy szokása azt csinálni a gépemnek hogy lefagy időközönként van olyan hogy 1 vagy 2 órát kibír van hogy egész nap nem fagy le. olyankor azt csinálja hogy megáll a kép a kurzor és a hang is szintén megáll nem az hogy elnémúl hanem annál azt a másodpercet ismételgeti és egszer csak újra indul az egész gép. Nem tudom mi lehet, már csináltam memória tesztet semmi baja azt tudni kell hogy a gép alig 3-4 hónapos szóval még nagyon új! Gondoltam a videókártyára de ennyire már nem értek hozzá hogy mi lehet. Segítségeteket előre is köszönöm!!!!

2014. dec. 20. 16:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs itthon másik kártyám de ezen még dolgozok megpróbálok szerezni... vagy esetleg tudok olyat hogy rárakom integráltra?
2015. jan. 5. 21:29
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha van benne integrált akkor ha kiveszed szerintem alapból átrakja arra, de ebbe nem vagyok biztos.
2015. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Na akkor megpróbálom...
2015. jan. 5. 22:05
 14/20 A kérdező kommentje:
Átváltott rá automatikusan! Most kitudja hogy mikor fagyna le vagy nem ahhoz elég sokáig kell használjam a gépet de majd ugyis megírom hogyha lefagy vagy nem
2015. jan. 5. 22:18
 15/20 A kérdező kommentje:
Mióta kivettem a kártyát semmi fagyás nem volt teljesen jó a gép és egyik este is úgy hagytam had menjen de akkor sem fagyott le és a mai napon se. Lehet hogy akkor a kártyának van baja?
2015. jan. 10. 20:52
 16/20 A kérdező kommentje:
Este visszaraktam a videókártyát és elég volt neki 2 óra és lefagyott ja és reggel bekapcsoltama gépet 5 perc után puff lefagyott...
2015. jan. 11. 10:20
 17/20 Brenya ***** válasza:
Ha attak a videokártyához "driver" telepítő lemezt akkor azt használd ha nem akkor a legfrissebb hozzá valót töltsd le a gyártó honlapjáról(mert lehet,hogy csak "driver" hiba). Ha nem használ akkor(ha tudod próbáld ki egy másik gépben)vagy vidd vissza az üzletbe(tömegcikk lévén lehet,hogy hibás).
2015. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
milyen a táp pontos típusa?
2015. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
FSP Hexa+ 500W
2015. jan. 13. 16:43
 20/20 A kérdező kommentje:
Mindkét drivernél ezt csinálta sajna :/ másnál nem tudom megpróbálni de kivettem és integrálton nem fagyott le a gép
2015. jan. 13. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!