Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy új PC alaplapot...

Ha veszek egy új PC alaplapot és ha összeállítom egy teljes konfigurációvá, akkor rögtön használni is lehet?

Figyelt kérdés
Úgy értem összerakom az alkatrészeket és utána rögtön be tud ok lépni a bios-ba és bebootolni a windows telepítőt?

2014. dec. 21. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azért a konnektorba dugd be előtte, szerintem.
2014. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kompatibilis alkatrészeket szerelsz össze, akkor igen. Azért nem árt némi utánajárás, hogy adott alaplap támogatja-e azt a procit amit bele kívánsz tenni vagy nem kell-e neki esetleg egy bios frissítés. (jártam már így alaplappal, én hibám új proci, régi lap) Elég a tápod által leadott teljesítmény az általad összerakni kívánt konfigurációnak stb. stb

De leegyszerűsítve a dolgot ha minden stimmel, akkor indul ahogy írtad.

2014. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem új gép összerakása után első dolgom volt az UEFI BIOS fölfedezése.
2014. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 soccerway ***** válasza:
Miért szerinted érni kell az összerakott gépnek hogy elinduljon?
2014. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tölgyfahordóban akartam összeérlelni, de a válaszok eltántorítottak :)


...de pl. hallottam BIOS frissítésről, hogy az szükséges lehet, csak ezzel szemben hallottam olyan esetekről is, aki kifejezetten nem ajánlotta.!?

2014. dec. 22. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
BIOS-t csak akkor frissíts, ha szükség van rá.
2014. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!