Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a laptopom baja, ha...

Mi lehet a laptopom baja, ha bekapcsolás után rögtön kikapcsol?

Figyelt kérdés
VAIO laptopról van szó. Ha benne van az akku, és csatlakoztatom a töltőre, akkor villog a töltés visszajelző led (teljesen nullás az akku). Ha kiveszem belőle az aksit, ha nem, bekapcsolásnál zöldre vált a power visszajelző led, ahogy kell, és a képernyő háttérvilágítása is bekapcsol egy pillanatra, majd rögtön le is áll. ~fél másodpercig "üzemel". Még a winchesternek sincs ideje felpörögni. A táp elvileg jó, és egy hónapja még használtam a gépet. Mi lehet a baja?

2014. dec. 11. 08:35
 1/6 Tengor ***** válasza:
Egy hónap alatt elromlott a táp v. a töltő elektronika. Ha van kéznél másik táp én azzal próbálnám ki először és reménykednék, hogy megoldódik a probléma.
2014. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem oldódott meg. Másik tápegységgel sem jó. Ugyanaz a jelenség.
2014. dec. 11. 14:31
 3/6 Tengor ***** válasza:
Az rossz hír, akkor az alaplapon lesz valami probléma :S
2014. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fejlemény!

Szétszereltem, kivettem a biosz elemet, elindult. Visszatettem, nem indult, kivettem, összeszereltem, nem indul :-/ Ez nekem már magas.

2014. dec. 12. 09:15
 5/6 Tengor ***** válasza:
Az elemben van töltés? Nem zárlatos?
2014. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából mindegy, mert elem nélkül is mennie kellene, csak úgy elfelejti a BIOS beállításokat és az időt sem méri.

Valami az alaplappal lehet, mert most már csak az van az asztalon egy power gombbal (se vinyó, se bill, se dvd, se wifi, se modem, semmi), és most sem indul. Várok holnapig, ha akkor beindul, akkor valami kondihiba, ha akkor sem, akkor zárlatos valahol. De hogy a polcon állástól miért lett zárlatos, az jó kérdés.

2014. dec. 12. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!