Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek a személyi szám....

Szerintetek a személyi szám. Gépet bekapcsolva lehet tartani, mondjuk napokig úgy, hogy ne essen baja?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Simán, mi baja lehet attól, hogy pár napig non-stop bevan kapcsolva...?

Persze ha ez idő alatt végig túráztatod akkor természetesen csökken az élettartama, de ez kb olyan dolog ami mindig jelen van.

2014. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jó a hűtés akkor nyugodtan.
2014. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Nem csak ha hotplug os minden eleme mint egy szervernek...

Menet közbeni cpu csere és rendszerlemez csere...

2014. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a leghosszabb üzemidő egy hét volt.
2014. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben :) kösz a válaszokat!
2014. dec. 24. 09:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy napot, nézd meg, mennyire melegszik és aztán dönts. Ha jobb hűtést igényel és bele is tudsz szereltetni, akkor érdemes pénzt áldozni rá.

Amúgy mire kéne egy hét non-stop üzemmód? Tudsz költeni egy másik gépre? Ha igen, akkor Banana Pi-t javaslom neked (+ külső HDD-t, ha van rá keret).

2014. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg már 398-órája megy. Ált csak újra indítgatom kb. 2 hetente, vagy amikor kéri. 3 éve megy így és semmi baja.
2014. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ELMŰ személyzet nélküli alállomásain éjjel-nappal szünet nélkül mennek a számítógépek, a nyári forróságban is és semmi bajuk. Nem csak egyszerűen be vannak kapcsolva és kész, hanem rengeteg dolgot vezérelnek, tehát dolgoznak is.
2014. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, nem az, mert ugye nem folyamatos munkát akarok vele végezni, hanem tegyük fel Teamspeak 3, vagy játékszervert szeretnék futtatni éjjel nappal, néha, és ezért mondom.
2014. dec. 24. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mi tudjuk milyen a géped - emiatt írtam, hogy próbáld ki te elöbb, aztán vonj le következtetést belőle.
2014. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!