Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy AMD Radeon R7 240 1GB...

Van egy AMD Radeon R7 240 1GB DDR3 128 bites videokártyám. Ezen menni fog akadás nélkül a FIFA15?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2014. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan videokártya, hanem egy sokkal rosszabb, ne haragudj, de ezzel semmit nem segítettél. :(
2014. dec. 24. 16:40
 3/15 anonim ***** válasza:

nem olyan?

-hát milyen?

2014. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ne privátba légyszi...

"Leírtam milyen. De nézd meg azt a videót, olvasd el, mi a címe. Ott nem ennek, hanem egy teljesen másik videokártya neve szerepel."


-milyen kártyát kérdezel te ?: -AMD Radeon R7 240

-milyen kártya szerepel a videóban? - XFX R7 240.

Ez is AMD videokártya. Az XFX a nyák és hűtést gyártó cég, a GPU-t az AMD-től kapja.

Van ASUS r7 240, van Gigabyte r7 240, van Sapphire r7 240, van MSI r7 240, tök mindegy melyiket írom mindd ugyanaz azzal amit te kérdezel: "AMD Radeon R7 240"

2014. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne a te R7 240-ed R7 240? Melyik rosszabb? :D
2014. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem olyan a videokártya. Eleve 1 GB és leírtam a többi adatot. Ezek szerint nem érted a kérdést. Én egy kifejezett típust kérdeztem, nem másikat.
2014. dec. 24. 17:43
 7/15 anonim ***** válasza:

"Én egy kifejezett típust kérdeztem, nem másikat."

De nem mondtál típust...

2014. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kérdező ne szórakozz már, szerinted egy r7 240 videokártya és egy r7 240 videokártya között mennyi különbség van?


[link]


én itt végeztem szerintem belebotlottam egy háborodott, dinnye, hangyás, kerge, elmezavarodott, abnormális, félkegyelmű, ostoba, tökfilkó, eszeveszett, kelekótya, habókos, ketyós, ökör, dili, agyilag zokni, flepnis, barom, értetlen, diló, tökfej, lütyő, normálatlan, dilibogyó, buta, zizzent, zakkant, esztelen, suta, agyalágyult, zizi, eszement, bugyuta, kasu, debil, gyagya, félnótás, dilinyós, hibbant, tökkelütött, balga, retardált, kretén, degenerált, bolond, ütődött, zavarodott, tébolyult, tébolyodott, elmeháborodott, golyós, idióta, őrült, elmebajos, eszelős, flúgos, lüke, dinka, buggyant, lökött, dilis, gyogyós, gyagyás, gyengeelméjű, féleszű, eszetlen, ügyifogyi kérdezőbe...

2014. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te ma unatkoztál és eszedbe jutott, hogy valakit piszkálni kéne a neten? Nézd, ha ráérsz, akkor miért nem ütöd el az időket esetleg valami értelmes dologgal? Én nem vagyok mérges rád, egyedül te kaptad fel a vizet, pedig csak egyszerűen nem bírod el, ha kijavítanak. Én ezért nem vagyok dühös rád, csak szembesítelek azzal, hogy mit is csináltál.
2014. dec. 24. 19:06
 10/15 anonim ***** válasza:
tessék te "megadtál" egy típust. a google szerint [link]
2014. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!