Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy AMD Radeon R7 240 1GB...

Van egy AMD Radeon R7 240 1GB DDR3 128 bites videokártyám. Ezen menni fog akadás nélkül a FIFA15?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 16:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kérdező,

egy 2000-es évjáratú 316-os bmw sedan és egy 2000-es évjáratú 316-os bmw sedan között mi a különbség?

-maximum a színe...

2014. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"egy 2000-es évjáratú 316-os bmw sedan és egy 2000-es évjáratú 316-os bmw sedan között mi a különbség?"

A róla szóló videóban elé volt írva, hogy kék, az övé meg nem az.

2014. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ügyesek vagytok! Kipróbáltam az általam megadott videokártyát és közepes grafikán lazán vitte a fifa 15-öt. Grat minden okoskodónak!
2015. jan. 17. 23:24
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ügyesek vagytok! Kipróbáltam az általam megadott videokártyát és közepes grafikán lazán vitte a fifa 15-öt. Grat minden okoskodónak!"


Nem adtál meg videokártyát 3 helyen kerestem rá azzal a névvel amivel te kiírtad a kérdést. több találatot is kaptam... Ügyes vagy! kérlek másold ki azt amit ide írtál pl az árukeresőbe egyből kapsz 3 különböző videokártyát.

2015. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ügyesek vagytok! Kipróbáltam az általam megadott videokártyát és közepes grafikán lazán vitte a fifa 15-öt. Grat minden okoskodónak!"


1:-senki nem mondta, hogy nem fog menni a FIFA15 ezzel a videokártyával. Olvass vissza - találsz ilyent?

2:-Tehát kipróbáltad az általad megadott: "AMD Radeon R7 240 1GB DDR3 128 bit"-es videokártyát. És meg lehet végre tudni ki a gyártója? Mert a típusa: R7 240. Az "Oland" nevű GPU-t az AMD adta hozzá. És ki csinálta készre a kártyát?

Az XFX?: [link]

A Sapphire?: [link]

Az ASUS?: [link]

A Gigabyte?: [link]


és még sorolhatnék ezerféle R7 240 gyártót, talán megtalálod köztük a tiedet...


-de visszaolvastam az eddig érkezett kérdéseket és válaszokat. Te egy linkelt videóban szereplő videokártyára írtad azt, hogy neked nem olyan van.

Megnéztem a videót ismét és ezt láttam:

"FIFA 15 PC Demo on XFX R7 240 - Core 2 Duo e6850 - 2GB RAM - Win 7 - Lowest Settings"

-én úgy veszem észre, te nem tudtad a videó aláírásában különválasztani melyik a processzor , melyik a videokártya, melyik a rendszermemória, melyik az op rendszer.... Te azt hihetted, hogy amit linkeltem az egész kiírás maga a videokártya neve...? (Vagy nem tudom mit gondoljak)

Nem.

A videokártya egy: XFX R7 240

A processzor egy: Core 2 Duo e6850

A rendszermemória összesen: 2 GB RAM

Az op rendszer: Win7

A Beállítás módja: Lowest Settings = Alacsony beállítások

2015. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!