Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szerkezet alkalmas...

Milyen szerkezet alkalmas monitorok állóhelyzetbe való használatához?

Figyelt kérdés
biztos van erre valami eszköz hogy fhd monitorokat fekvõ helyzetböl állóvá lehessen alakítani de mi az? és hogyan kell használni hol lehet kapni vagy ez tipusfuggo?
2014. dec. 24. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A monitor talpa, állványa, tartója vagy ahogy tetszik. Amit keresel, azt úgy hívják, pivot mode (forgathatóság). Mivel a talp általában egyedileg a monitorhoz készül, van gyárilag rajta, vagy nincs. Az alsókategóriás jószágokra (LG, Samsung, stb.) nagyon ritkán kerül, a profi monitorok (Delltől, NEC-től felfelé) rendelkeznek ilyen szerkezettel.

Kaphatóak ugyan univerzális monitortalpak, de az ugye nem olyan lesz, mint a gyári.

2014. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
najó de a monitortalp az csak fekvõben tud nekem meg állóban kéne olyan talp nemhiszem hogy van mert eldölne a monitor... én valami fém szerkezetre gondoltam amire rá lehet szerelni.
2014. dec. 24. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy ilyen fali tartót , arra forgatod amerre akarod...
2014. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"najó de a monitortalp az csak fekvõben tud nekem meg állóban kéne olyan talp nemhiszem hogy van mert eldölne a monitor"


Nem hiszem: https://www.youtube.com/watch?v=yqQOyyou9hQ


De amúgy ha vannak VESA 75x75 vagy 100x100 furatok a monitoron, akkor még egy ilyen kar lehet a megoldás (nem csak fali van, hanem asztali is).

2014. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!