Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Mi lehet a baj? Játékon...

Üdv! Mi lehet a baj? Játékon belül tapaszlatom illetve van hogy pusztán böngészés közben, bővebben lent

Figyelt kérdés

Előfordul néha, hogy szaggat a játék (belassul mintha időlassítót használnál, aztán felgyorsul az egész míg normál sebességgel nem fut újra a játék, vagy megáll a kép aztán egyszercsak előtted vannak a többiek).


Amit tudok:

-Szektorhibás a merevlemez de én nem találtam a hibakeresővel ilyeneket.

-Intel Core2Duo 2.2 GHz, 2GB memória, nVidia GeForce 350M with Cuda (igen, laptopom van)


Eddig gyönyörűen futott a játék. Tud valaki segíteni? Előre is köszi!



2014. dec. 26. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha hálózaton játszol, akkor lehet a hálózat hibája is, amúgy meg túlterhelt a gép. A processzor legfőképpen vagy esetleg bármi más a folyamatban, videókártya, memória, stb.


A felesleges folyamatokat mindenképpen le kellene lőni vagy leinstallálni. Feladatkezelővel vagy Process Explorerrel megnézheted mik futnak és mennyit esznek.

2014. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami a memóriát eszi nagyon, ott van többször is a böngésző. De összeszámolva sem értem, hogy jön ki a másfél GB használatban lévő rész. Ki lehet ezt takarítani valamilyen programmal?
2014. dec. 26. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a chrome-ra gondolsz, az mindig több exe-ként fut. Az, hogy a memóriát betöltik a programok, valamennyire természetes, hiszen ezért van a memória. Bár a 2gb manapság már nem túl nagy, gondolom win7 vagy win8 van. Persze feleslegesen futó programok ne használják, de ha a kívánt programokat is visszafogod a memóriahasználattól, akkor csak nehezebben fognak futni.

Akkor ez böngészős játék? Mert gondolom amúgy játék közben nem futna a böngésző. Az ilyen internetes, nagy flash játékok a legbikább gépet is ki tudják fektetni.


Inkább a folyamatok fülön nézd meg a feladatkezelőben, vagy javaslom a Process Explorer ingyenes programot, mert így kiderül pontosan, hogy milyen programok futnak feleslegesen.

2014. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Need for Speed World c. játékot futtatok, minden mást bezárok (chrome, egyéb netes progi). De ha az se megy éppen, akkor.is másfél gigányi memóriát ír használatban.
2014. dec. 26. 13:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Win7-es oprendszerem van, igen.
2014. dec. 26. 13:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Leszedtem, futtattam: nem találtam feleslegesen futó programokat. Csak azt nem értem, hogy eddig elég volt a 2GB memo, semmi plusz nincs a gépen és most ezt műveli. Egyéb ötlet?
2015. jan. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!