Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet jó választás?

Billentyűzet jó választás?

Figyelt kérdés

Ozone blade vettem membrános, és utólag olvastam hogy elég sokan játékra mechanikus ajánlják mivel idő folyamán nem lazulnak el a gombjai mint a membránosnak!

Tényleg így van? Csak ott 22ezer ft kezdődnek az olyan billentyűk megéri inkább olyat venni?


2014. dec. 26. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szőrszálhasogatás, szerintem ha nem vagy kitömve zsével, bármilyen billentyűzetre pazarlás 5-8000 forintnál többet költeni (de a többség valószínűleg 2-3000 HUF-ot írt volna). Ez az a kategória, ahol fontosabb a minőség, mint az extrák (világítson, legyenek rajta sárkányok, szép szögletes legyen, stb.). Igen, a mechanikus tényleg szuper, egyszer nekem is álmom, de azért nem ettől leszel a játékok ördöge.
2014. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem attól leszel jobb, hanem a tartósságra értettem.

Nekem az legyen a lényeg hogy világítson és magyar bill kiosztás legyen.

2014. dec. 26. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Tartósságra a konkrét billről nem tudok nyilatkozni, de a tapasztalat az, hogy ebből a szempontból sokkal inkább a benne lévő elektronika és a használt műanyagok minősége számít. Legalábbis nekem még egy olyan billentyűzetem sem volt, aminél a mechanika adta meg magát, pedig volt már pár. Általában a vezérlőjük állt meg, de akadt, aminek elszakadt az USB kábele, kitörtek gombjai (a membrán még jó volt, csak a gomb nem) vagy egyszerűen csak széttört (az vicces volt). Pedig eskü, hogy nem az a fajta vagyok, aki dobálja őket. Eddig a Logitech és Lenovo billentyűzetek jöttek be lejobban, de még eggyért sem fizettem 5.000 HUF-nál többet.
2014. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szerintem se érdemes 20ezer ft adni ki, max akkor lenne értelme ha sokat gépelnék.

Azért durva tényleg a széttört gomb, biztos az volt a legtöbbet használva. :D

2014. dec. 26. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a gomb tört ketté, hanem a billentyűzetház: [link]


A gombkitörtés pedig volt már példa hagyományos, vastag típusnál is, de igazából a slim billentyűzetek sajátossága, laptopnál is ezért ajánlott inkább a szigetes kialakítás: [link]

2014. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

billentyuzetbol jo a kozepkategoria

csak egerbol erdemes valami extrabbat venni

2014. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egérből ilyenem van [link]
2014. dec. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!