Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech cordless egér bal...

Logitech cordless egér bal klikkre kettőt-hármat ugrik/lép. Elvileg minden jó, mégis. ötlet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy tudnék segíteni, de mit jelent nálad a "ugrik/lép"? Kurzor mozdul, vagy mintha többet kattintottál volna?
2014. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, bocsánat, pontatlan voltam...olyan mint ha többet kattintottam volna - több számot/betűt ír be ugyanabból a számból/betűből vagy ha rákattintok egy ablakmegnyitásra azt rögtön be is zárja, stb...

Kipróbáltam, az egér beállításoknál van egy olyan lehetőség, hogy a két billentyűt felcserélheted, így a "bal click" a jobb oldali billentyűvel történik és láss csodát, ott jól működik. Ebből arra gondolok, hogy hardver hiba - magyarul szar az egerem bal mikrokapcsolója. Jól gondolom vagy van más ötlet?

2014. dec. 30. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez a legvalószínűbb!
2014. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!