Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lecseréltem egy régi IBM gép...

Igen nemm kérdése:

Lecseréltem egy régi IBM gép CD olvasóját egy másikra. Bekötöttem, de az eszközkezelőben nem látszik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kinyitni, becsukni lehet, tehát a táp oké. IDE kábel-t már kettőt is próbáltam, de nem jelenik meg az eszközkezelőben az eszköz (elvileg ugye automatikusan látnia kéne, mindenféle beállítás nélkül Win XP-n). Hogyan tudnám orvosolni a problémát?

2014. dec. 28. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
bios látja?
2014. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jan1k4papa ***** válasza:
Olvas a cucc ?
2014. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jan1k4papa ***** válasza:
Ha nem bios es allitad be :)
2014. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen bejutottam a biosba (nagyon régi IBM PC) de úgy tűnik nem látja a meghajtót.
2014. dec. 28. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
ht így elsőre a jumpert nézném meg, vagy ha több ide csatlakozás van, akkor átdugnám egy másikba, a biosba pedig mindenképpen automatikusra, vagy olyanra legyen állítva amilyenre bejumpereled. Ha ide master nem megy, próbáld slave-n, optikainak mindegy.
2014. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!