Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Feltettem az új ssd-re a...

Feltettem az új ssd-re a windows-t de 1-2 óra vagy akár azonnal lefagy a rendszer, valami tipp?

Figyelt kérdés

Hali,

Tegnap vettem egy Samsung 840 EVO SSD-t,felraktam rá a rendszert(minden vinyot kihúztam csak az maradt). Feltelepítettem a programokat,videókártya drivert a többit a win 7-re bíztam mert mindent felismer. Minden jó lenne ha nem fagyna le random pár óránként. Ha streamet elindítom azonnal lefagy,így tesz ha a youtube videófeltöltést használom.

Az alaplapot ahci módra állítottam telepítésnél,mindent a leírások alapján csináltam, a samsung alap programjával kikapcsoltam amit kellett hogy jól menjen az ssd.

HDD sentinel nem talál hibát,a stressz teszt közbe nem fagy le a gép.

Hibás az SSD cache vagy egy része? esetleg tegyek fel win 8.1-et?


config: Asus P5k, Intel Core 2 Quad Q9650, 2x2 Gb 1066 Ram, WD SATAIII 500GB, Samsung SP1203N 120GB, Samsung SSD 840 EVO, Ati Radeon HD 7750, Chieftec 500w, windows 7 ultimate 64bit



2014. dec. 28. 17:32
1 2
 11/16 anonim válasza:

Samsung 840 evo 250 Gb

Itt a megoldas es nincs semmi gond!

Nekem errol megy minden hibatlanul!!

2014. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kivettem az egyik memóriát és most tökéletesen fut a gép
2014. dec. 29. 10:41
 13/16 anonim ***** válasza:
Érdemes akkor tesztelni, hogy biztos legyen: [link]
2014. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
megnéztem külön külön a két memóriát de nincs fagyás a mumus programokat ha elindítom,csak kiírja hogy nincs elég memória ami érthető :D akkor táp,alaplap? esetleg másik memória foglalt? bios teljesen alap beállításon fut ahogy eddig is. kihúztam minden hdd-t csak ssd volt bent akkor is fagyott. kezdek meglőve lenni,de talán leszűkítettem a táp és alaplapra
2014. dec. 29. 11:39
 15/16 A kérdező kommentje:
memória teszt nem talált hibát
2014. dec. 29. 12:12
 16/16 A kérdező kommentje:
mi a különbség a rendszer stabilitás teszt és egy stream vagy youtube videó feltöltés között? mit használ akkor a gép? mert a 100%os teszt simán fut 10 percig de ha elindítom a streamet vagy a youtube videó feltöltést azonnal lefagy
2014. dec. 29. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!