Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen sebességü router...

Wolfa kérdése:

Milyen sebességü router kellene online játékokhoz és videófeltöltéshez?

Figyelt kérdés

Szóval kellene egy új router,mert a régi nem adja jól a jelet.

A régi 100mb/s-os volt warthunder-en(játék) 50-80pingem volt.

De talán újabb játékokhoz(bf4,gta5) nem kellene egy erösebb?

Én kinéztem egy szerintem jót:Asus RT-N12(N300-as család) 300mb/s-os és 200négyzet méteren tökéletes jel,3év gari 7500ft-ért.

Szerintetek észrevehetöbb lenne a javulás netezés,játék vagy videófeltöltés közben?

Tudtok jobbat esetleg 8000alatt?



2014. dec. 30. 02:35
 1/6 soccerway ***** válasza:

[link]


Ez is jó játszadozni

2014. dec. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi,de inkább asus-t szeretnék.

De akkor észrevehetöbb lenne a javulás?esetleg 80 helyett 30pingem lenne?vagy annyi se ?

2014. dec. 30. 03:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pingnél nem a router a szűk keresztmetszet.
2014. dec. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

A Wi-Fi nem online játék barát. Mindegy milyen routered van, mindig nagyobb lesz pinged Wi-Fi -n, mint vezetéken.


Az RT-N12 nem rossz, de a D1 -est vedd, mert ahhoz erőseb antennák vannak, amik cserélhetők. Egyébként ennek is csak max 100 Mbps -os LAN és WAN portjai vannak. Szóval ha már újítasz nem ártana egy gigabites változatba beújítanod, hogy legalább legyen valami kis előretépés is, ha már pénzt áldozol rá.

2014. dec. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És tudsz olyat mondani asustól,ami ilyen gigabites?

Ja és az antennának nem kell jobb,csak 20méterre lennék a routertöl(galéria).

Van olyan router esetleg amibe nem kell a upc-s kábelt bedugni?(olyan mini,usb-set.Bár ha nem fér bele a 8000be akkor nem kell).

2014. dec. 30. 14:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvan a router,tökéletesen működik,a javulás nem nagyon volt látható,csak az,h gyorsabban bekapcsolt és max. 10pinggel kevesebbem lett.

Remélem másnak is tudtam segíteni aki ilyen vásárlásá elött áll.

Köszönöm a vbálaszokat!

2014. dec. 31. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!