Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó az alaplapom+konfig?

Mennyire jó az alaplapom+konfig?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Athlon II X4 760K

4x3,8 Ghz

Memória: 6 GB KINGMAX DDR3

1600Mhz

Videókártya: Sapphire R7 260x 1GB

DDR5

Alaplap: Asrock FM2A55M-VG3+

Merevlemez: 500 GB WDC

WD500AAKX-00ERMAO (WD)

Ház: Segotep PS-371D

Tápegység: Chieftec 400W iArena

GPA-400S


Most szeretném a gyári processzorhűtőt cserélni, illetve szeretnék a gépbe tenni két rendszerhűtőt. A gond csak az, hogy ezek a csatlakozók vannak:


- 1 x CPU Fan Connector (4-pin)

- 1 x Chassis Fan Connector (4-pin)

- 1 x Power Fan Connector (3-pin)


A CPU Fan ugye a processzorhűtőt hajtja, egy ventilátort megtud hajtani a Chassis Fan, viszont azt hittem a Power Fanra is köthetek egy ventilátort, ki is próbáltam viszont nem működik vele. A gond, hogy én két rendszerhűtőt akarok bele, de így csak egyet tudok használni.


Erre vagy erre a hűtőre gondoltam:


[link]


[link]


Az lenne a jó, ha a hűtőknek molexes csatlakozóik lennének, és azt könnyedén rátudnám dugni. Valami ötlet?



2014. dec. 30. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Fő kérdés: Elég gyenge, de ha már megvan, akkor csak sajnálni lehet, segíteni rajta nem.


Leírás: A hűtőkhöz szoktak átalakítót adni. Ha van szabad molex csatlakozó a tápon, legfeljebb arra dugod. Szabályzás így nem lesz, de a ventilátor menni fog.

2014. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!