Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ad ki ilyen idegesítő...

Miért ad ki ilyen idegesítő hangot a procihűtője?

Figyelt kérdés

core i5 4370 gyári hütö

ha nem csinálok semmit akkor csendes, de ha mondjuk megnyitom a google chromet akkor már egyböl ilyen felpörgö, bugó,süvitö hangot ad ki, annyira idegesitő hogy az nem igaz, nem lehetne valahogy lecsendesíteni? a szétverésen kívül? a biosba nézegettem de ha ráállítottam silentre akkor még hangosabb lett.milyen programmal lehet megnézni a hogy mennyivel pörög a ventilátora?

valami ötlet?



2014. dec. 30. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet csapágyas. ha meg egy böngésző megnyitástól is nagyon felpörög, akkor lehet, hogy nagyon melegszik a proci, újrapasztázás se ártana.
2014. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aida 64-el megnézheted:

[link]

SERIAL: UAB71-532D6-FUDAU-L4DH4-U8YDM

2014. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 hetes gép, 3óra shadow of mordor játék után 49fok volt a max(high-on)

amikor bekapcsolom full csendes,ha baja lenne akkor már lehete hallani, szerintem az alaplap össze vissza szabályozza a fordulat számot vagy nemtom

2014. dec. 30. 18:19
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm 2. válaszoló

28fokos a proci, és 1130-1180 között pörög valahogy jólenne lejjebb vinni

2014. dec. 30. 18:23
 5/7 A kérdező kommentje:
vagy hogy mindig egy adott fordulaton menjen ne automatikusan szabályozza
2014. dec. 30. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
BIOS-ból lejjebb tudod vinni. Nekem i5-4460 procim van gyári hűtővel, 1200rpm-en forog és nem hallom. Szóval a tied valszeg csapágyas.
2014. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

óóó sikerült lejjeb vinnem 1000-ig, csak eddig ugy léptem ki mindig a biosbol hogy nem mentettem el XD

végre megszünt az a borzalmas hang

köszönöm a válaszokat

2014. dec. 30. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!