Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárlási tanácsadás?...

Laptop vásárlási tanácsadás? Milyen márkát válasszak?

Figyelt kérdés
Kb 130-150 ezer Ft körüli áron szeretnék üzleti laptopot vásárolni otthonra(fontos minőség, szerintem ez így jobban megérné). Néztem Lenovo m30-70-es laptopot i5 4200U procival és 8gb rammal(kb hasonló konfigurációt keresek) viszont nem tudom, hogy a Lenovo mennyire éri meg a pénzét. Milyen márkát ajánlanátok(tapasztalatból), illetve konkrét modellek? Egyáltalán üzletit vegyek? Nem játékra lenne. Asus Acer?

2015. jan. 1. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt a laptopot bővíteném ki +4gb rammal:

[link]


De ezzel is szemezgettem:

[link]

2015. jan. 1. 16:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Lenovo-t ne vegyél, mióta magyarországra költöztette a szervizét, azóta nagyon nehézkes a javítás. Igazi üzleti kategóriás laptopot nem hiszem, hogy kapsz 170 ezer forint alatt, de pl. az ASUS az otthoni felhasználásra szánt gépeknél is megfelelő minőséget nyújt.
2015. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a munkahelyre kellett (éjjeliőr) internetezni és filmeknek. Végül egy Asus x55a-sx174d modelt vettem, több mint egy éve, de még csak windows-t sem cseréltem rajta, nagyon jol megy (windows 7 van rajta). Ez a Lenovo okosabb, de minőségben nem jobb mint az Asus.
2015. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!