Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van valamilyen olyan szakma...

Van valamilyen olyan szakma hogy programozói tanácsadó, vagy valami ilyesmi (többi lent! )?

Figyelt kérdés
Van egy tökjó ötletem... Megszeretném valósítani hogy nehogy valaki előbb csapjon le rá! Látok benne esélyt, hogy fog tetszeni a célközönségnek, de csak nagyon kis programozói tudásom van! Csak php-ba tudok "programozni". És kéne nekem egy segítség, egy programozó akivel eggyütt, teljes titoktartásba meg minden, össze tudnánk állítani hogy milyen programozók kellenek a megalkotásához, egyáltalán mit kell írni... stb! Tehát hogy Titoktartásba ki tudjam vele dolgozni... Van ilyen szakma? Vagy inkább cégek foglalkoznak ilyennel?

2014. júl. 1. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor keresni kell egy megbízható programozót akivel kötni kell egy valamilyen szerződést, max ennyi?
2014. júl. 1. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem kidolgozhatod! :)
2014. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szabadalmaztassad
2014. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy az ilyen "tökjó ötlet"-et én soha nem kezdenék el fejleszteni másnak, jönne a szokásos duma hogy fizut nem kapok majd csak ha kész lesz akkor kapok a képzeletbeli bevételből 1%-ot, ráadásul ha ez ilyen nagyon tuti cucc akkor valószínűleg 1 embernek nem éri meg csinálni, viszont ha megkeresel ezzel egy vállalatot, kiszaladsz az épületből miután meghallod mennyiért vállalnák
2014. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá pénzed, lesz rá csapatod.


Nem az ötlet a nagy dolog: ötlete szinte mindenkinek van. Jó ötlete is rengeteg embernek van. Zseniális ötlete kevesebbnek, de abból is hemzseg a világ.


A probléma a megvalósítás. Még nagyobb probléma az igazán JÓ megvalósítás.


Pusztán az, hogy neked van egy ötleted, nem motivál senkit. Nekem tele van a szekrényem és a fejem ötletekkel, némelyik hülyeség, van egy-kettő igazán zseniális is (mások szerint is) csak éppen megvalósíthatatlan: más szóval, egyelőre teljesen értéktelen.


És én tudok programozni :D


A legegyszerűbb megoldás: tanulj hozzá, hogy magad meg tudd csinálni, és nincs több probléma.

2014. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!