Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek a kalkulátorok (tápegység...

Ezek a kalkulátorok (tápegység) mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

[link]

Fejleszteni akarom a gépemet és megnéztem az oldalt, elég pontos adatokat meg lehet adni, de mennyire megbízható?

378 W jött ki mint ajánlott érték, kérdés hogy az alábbi konfigot az én 400W-os Chieftec anp-405a12-es tápom elbírja-e

A tervezett gép:

i5-4590

8 GB Kingmax DDR3

GTX660

egy 80 illetve 120 cenits venti

Arctic Cooling proci hűtő

1 SATA2-es WD CaviarBlue 500 gigás vinyó

ja meg egy DVD író amit szökőévente használok :D

Azt nem tudom, hogy ez a Chieftec táp a minőségi darabok közé tartozik, de örülnék neki, ha csak a vidkari miatt nem kellene +15-t egy új tápra költenem.

Válaszokat előre is köszi. :)



2015. jan. 3. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A chieftec nagyon jó márka és megbízható táp. El fogja bírni simán.
2015. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben a tesztben látható, hogy egy GTX660-nal ellátott konfig terheléskor nem fogyaszt 200W-t sem, tuningolt i7-2600K társaságában. Az a táp 12V-s ágon képes leadni 300W-t, tehát elméletileg bírnia kell.
2015. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, lemaradt maga a teszt: [link]
2015. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. jan. 3. 22:22
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Elég öreg táp az iArena OEM elödje, ha melegszik mielöb cserélném, ha nem akor amikor kényelmesen öszegyült ujra
2015. jan. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!