Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem teszi teljes képerny...

Miért nem teszi teljes képernyőre a monitor a képet, amikor nem 1080-ra, hanem 720-ra állítom?

Figyelt kérdés

1920x1080 az alap, ezen minden fut rendesen, de mivel sokat játszok, ezért nyilván szeretem, ha szép, ha nem szaggat a bizonyos játék, de van, hogy 1080-ba nem bírja, viszont ugyanazzal a grafikai beállítással szép fut, ha csak 1280x720-ra állítom, na de, így össze nyomja a képet, nem csak játékoknál, hanem a képernyő beállításnál is. Hiába írja, hogy 16:9, hiába a monitor is ez a képarány, akkor is összenyomja, és alul felül fekete csík. Mit lehet ezzel kezdeni?

A monitorom BenQ DL2215 (21,5" - LED)

A GÉPEM: Win7 64bit.

-GeForce GT 630

-AMD FX - 4300 Quad-core (3.80ghz)

-4 GB ram


(Egyébként, beállítottam a Batman Arkham City-t 1280x720-ra, frapsel felvettem egy kis videót, és amikor visszanéztem, ott rendesen 16:9-es képarány volt... Szóval ezért se értem.)



2015. jan. 4. 00:29
 1/2 T/Z ***** válasza:
Az nVidia vezérlőben állítsd be, h teljes képernyőre méretezze a képet, sajnos nem jut eszembe a beállítás neve.
2015. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, megtaláltam, köszönöm!
2015. jan. 4. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!