Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AsRock Fatal1ty H97 Performanc...

AsRock Fatal1ty H97 Performance alaplapom (új) nem akar bekapcsolni. Táp bírná a konfigot szóval nem az. Most kapcsolnám be először a gépet. Akinek ilyen alaplapja van az küldene nekem egy képet a gép "belsejéből"?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 18:32
 1/4 hypno ***** válasza:

Frontpanelt biztosan jól kötötted be?

RAM hibátlan?

2015. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
minden új, frontpanelnél kicsit bajban voltam, mert az alaplapon ahova a resetet dugom be kettő db GND nevű tű van rajta, és az egyiket így ki kell hagynom, ami nem a szélső lett.
2015. jan. 6. 19:28
 3/4 hypno ***** válasza:

Szerintem rosszul kötötted be. A használati utasítás 25 oldalán lévő kép szerint csináld.

[link]


A memóriamodulokat pedig egyesével próbáld végig. Attól hogy új, lehet hibás, még ha valószínűtlen is.

2015. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott, a procihoz vga-hoz való csatit kötöttem be, annyi különbség van hogy az egyiken 3 sárga van a másikon 4
2015. jan. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!