Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szevasztok! Szerintetek mit...

BigRyder kérdése:

Szevasztok! Szerintetek mit lenne érdemes bővíteni?

Figyelt kérdés

Nos van egy kis AMD-s gépem,amit az én igényeim szerint raktam össze. Részemről tud mindent,amit számomra kell. Egyetlen simítást,csiszolgatást szeretnék még tenni rajta: A probléma az,hogy szépen futnak a játékok,de még mindig van egy kis akadás. Ezt szeretném még kiküszöbölni.

A konfig a következő:

Alaplap: MSI KA790GX

Proci: AMD(tm) Phenom II X2 565 Processor 3.4Ghz

Jelenlegi RAMOK: Kingmax 2×2GB DDRII 667Mhz

Én a ramokra gyanakszom,hogy probléma lehet,ugyanis

667Mhz-n futnának,de az alaplap csak 400Mhz-t kezel.

Videókártya: Sapphire Radeon HD 6670 1GB GDDR5

Merevlemez: SamsungSP2004C 176GB lehet,hogy

a merevlemez is okozhatja,ugyanis szoktam tapasztalni,hogy erősen dolgozik szegénykém,és néha a rendszer-betöltéskor is észreveszem,hogy lassabb.


Nos mit gondoltok mit kellene bővíteni?



#krampusz;mikulás;Werzebub;Lucifer;SzentAntal
2015. jan. 8. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egy erőmű, de a merevlemez tényleg lehet probléma - egy SSD lenne a legjobb választás, de fiatalabb merevlemez is biztosan felfrissítené kicsit a rendszert.
2015. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendszernek érdemes egy ssd-t és egy újab HDD-t. Az biztos dobna rajta. Esetleg egy ram csere se árt pl ddr3-asra.
2015. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,amúgy tudtok oldalt linkelni,ahol ti is vásárol(tatok)tok cuccot. Ismerek pár oldalt én is pl PCX vagy az Emag műszaki része,de azért,ha van kedvetek mondhattok még pár oldalt.
2015. jan. 9. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!