Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Indulás után kikapcsoló gép,...

Indulás után kikapcsoló gép, okozhatja gyenge CPU? (többi lent)

Figyelt kérdés

A közelmúltban egy hibás alaplap miatt majdnem az összes hardver tönkrement. A vga-t és a tápegységet külön vettem (már előbb, mert fejleszteni akartam az akkori konfigot.). A meghibásodás miatt szerelőhöz vittem, aki mindent újra cserélt, bele tette az általam vásárolt (használatlan) vga-t és psu-t. A probléma az, hogy a gépet beindítva, pár perc működés után felpörög a vga (?) és a monitor kikapcsol. Hallani, hogy a gép továbbra is megy, de nincs kép. A monitor másik géppel tesztelve jó.

Én arra gondolok, hogy az általam vitt alkatrészekhez túl gyengék azok, amiket a szerelő tett bele.


A jelenlegi konfig:

cpu: intel pentium dual core 1,8 GHz

alaplap: dell rev a00

ram: 2 Gb, ddr2


vga: asus hd7770 (1Gb)

psu: chieftech gps-650a8 (650W)


Minden segítséget köszönök!


2015. jan. 10. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor most az alaplap is uj ?
2015. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elvileg minden amit beletett, új
2015. jan. 10. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát elindul a gép bejön a windows majd pár perc felpörög a videókártya és kikapcsol a monitor ? ha jól látom a varázsgömbömbe ?!


vga hömérséglete ?? nézted?

2015. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, így van. a vga hőmérséklete 50 és 70 fok között változik
2015. jan. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!