Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS Radeon R9 280 STRIX 3GB...

ASUS Radeon R9 280 STRIX 3GB miben különbözik a ASUS R9280 DC2T 3gb-tól? Melyik választanátok?

Figyelt kérdés
jelenleg mind2 kártya 70000 ft környékén mozog a ASUS R9280-DC2T-nek most ugrott fel az ára ha esetleg esik majd vissza mekkora az az árkülönbözet körülbelül ameddig még megéri megvenni (5000ft?)

2015. jan. 12. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Újabb és elméletileg 20%-al nagyobb a hűtőnek a teljesítménye. Én nem adnék érte többet mint 3-4k , de ez a te döntésed , hogy neked ez mennyit ér.
2015. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asusnak amugy is rossz a hűtése, Gigabyte meg a Sapphire ami megéri. :)
2015. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: olyan nincs hogy "Asus hűtése". Az Asus ahogy a Sapphire is ugyanazt a chipet két vagy háromféle változatban adja el. Legolcsóbb a gyári referenciának megfelelő modell, legdrágább az erősebb és halkabb hűtéssel, jobb feszültségszabályzóval ellátott, gyakran gyárilag kicsit overclockolt modell.
2015. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

most a SAPPHIRE 11230-00-20G R9 280 3GB GDDR5 Dual-X OC PCIE 60 ezer lett, viszont csak 2 év garancia van rá az asusra meg 3 még mindig saphire-t javaslod?


(olvastam prohardveren tesztet igaz 280x volt de az asus hőfoka max 5 fokkal volt magasabb a sapphirénál de a sapphire igy is vapor hűtást hasztnált és sokkal hangosabb volt.)

2015. jan. 15. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Asusnak meg gyárilag nagyobb az órajele és ugyan úgy jobban melegszik, viszont az Asus kicsit drágább szokott lenni, még ahhoz képest is hogy gyárilag húzott, tehát megveszed a Sapphire-t, húzol rajta kicsit, és máris olyan mint az Asus.

Ár/érték arányba Saphire éri meg.

2015. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

STRIXNEK jobb a hűtése, mint ahogy az #1 válaszoló írta, de hangosabb is, tehát nem éri meg azt a +8-9k-t, Sapphire-nak felhúzod a ventilátor fordulatát ugyan azt kapod. Én a helyedbe a Sapphir-t venném, itt van az árkülömbség a 2 kártya között, és mint mondtam a Sapphire-on húzol kicsit és olyan lesz mint az Asus:


Asus: [link]


Sapphire: [link]

2015. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!