Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van két különböző számítógépem...

Van két különböző számítógépem, át lehet szerelni az egyik alkatrészeit a másik házába és fordítva?

Figyelt kérdés
Konkrétan a gépek házát akarom megcserélni, van valami amire oda kell figyelni? Például az alaplapok meg amit a házhoz kell csavarozni passzolni fognak? Kivitelezhető?

2015. jan. 14. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az információáradat 2.0!


A kérdésedhez mérten válaszolok, és ne haragudj meg. Lehet igen, de lehet nem. Javaslok egy próbát. Ha a géped kb 2-3 éves de még ha 4 akkor valszeg igen -jobban mondva /gépek.

2015. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alaplap mérete belemenjen. VGA-nak legyen helye befele.

Ventilátornál ha világít is és régebbi a lap, nem biztos, hogy be tudod kötni a fényt.

2015. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
99%, hogy igen. A tápra figyelj, hogy leadja a szükséges teljesítményt, de ha azt is cseréled, akkor ezt a mondatom ne is olvasd!
2015. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nyam-nyam válasza:
Előre is bocsi de nem megbántani akarlak a válaszommal. Szerintem még nem nagyon raktál össze gépet de ez nem hiba és nem baj. Azt javasolnám kérj meg valakit aki már túlesett gépösszerakáson és együtt csináljátok,közben pedig nagyon figyelj mit,hogyan csinál.Csak óvni szeretnélek azoktól a dolgoktól amiket én is elkövettem régebben.Amúgy nem bonyolult dolog de sok lehetőség van költséges károkat okozni. Tehát csak óvatosan.
2015. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!