Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik már nyomásérzékelős...

Létezik már nyomásérzékelős billentyűzet?

Figyelt kérdés

A MS surface billen kívül? Megvehető, nem prototípus. Régóta gondolkozom milyen jó lenne némelyik játéknál. Akkor már az egyetlen hátránya is ki lenne küszöbölve az egér+bill kombónak a kontrollerrel szemben.


Én nem találtam, pedig ha lenne értelmes áron tuti vennék.



2015. jan. 15. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. A billentyűzet alapvetően írásra, gépelésre szolgál még mindig, és ott nemhogy hasznot nem hajtana, de még kényelmetlen is lenne. Aki ilyesmivel akar játszani, bármikor vehet kontrollert. Nem is muszáj a drága xbox kontrollert megvenni, lehet kapni kifejezetten olcsókat is, amikkel ugyanolyan jól lehet játszani.
2015. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs értelme? Már hogy ne lenne. Alapvetően írásra lett kitalálva de már rég nem csak arra szolgál. Kényelmetlen se lenne. Látszólag változás nélkül meg lehetne oldani mint ahogy a PlayStation kontrollereknek is nyomásérzékelős gombjai vannak már rég óta úgy lehetne billentyűzeten is. Nyilván gépeléshez mind1 lenne milyen erősen nyomod mindenhogy elfogadja de pl egy autós vagy repülős játéknál már elég nagy pozitívum ha tudsz finoman is irányt váltani.


Én egyébként nem szeretek kontrollerrel játszani, pláne FPS-t. Mondjuk egy Battlefield vagy ArmA-hoz kell az egér de ha beülsz egy járműbe ott már hasznos lenne egy ilyen billentyűzet. Cserélgetni meg a franc se fog eszközöket.

2015. jan. 15. 17:14
 3/3 Thispain ***** válasza:

Én Hossssssssssssssssssszas keresés után ezt találtam:


[link]

2021. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!