Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort ajánlotok...

Milyen monitort ajánlotok 30ezerig játékra (League of Legends, COD: Black Ops 2) és filmezésre/netezésre?

Figyelt kérdés
Sapphire radeon hd 5450 1gb a vga

2015. jan. 16. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

filmezés alatt a gépről való filmnézést érted, vagy fusson rajta a rendes TV is? Ergo TV monitor vagy sima monitor kell?


Sima monitornak:

[link]

[link]


Amire figyelni kell, az itt a válaszidő, hogy 1-5 ms legyen, illetve a képfelbontás max mérete (ekkora árnál 1920*1080 szokott a legnagyobb lenni, jó, ha tudja ezt). Erre rá jön a méret, ilyen árban 21.5-21.6 a legnagyobb képátló.

2015. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészíteném az első válaszolót, hogy a betekintési szögre is nagyon-nagyon figyelj. Én elkövettem azt a hibát úgy egy éve, hogy csak a fentebb említett számokat nézegettem, és egy ritka szar darabot sikerült kifognom(gyakorlatilag egyetlen olyan pozícióban nem tudtam ülni, ahonnan minden pixel ugyanúgy nézett volna ki, 5-6 perc után már szörnyen fájt tőle a szemem). 28-29 körül vettem, 20 ért tudtam eladni, és 32 ért vettem egy másikat - 40 körül meg már ips monitort tudtam volna venni, úgyhogy nem volt túl jó üzlet, érdemes figyelni.
2015. jan. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy a számok nézegetése másodlagos legyen, inkább magát a monitort nézegesd. Bent az üzletben kérd, hogy kapcsolják be, kössenek rá valamit, és járkáld körbe, vizsgáld meg, jó lesz-e. Nagyobb műszaki boltokban a legnépszerűbbeket eleve ki is szokták tenni, hogy lehessen őket látni működés közben.


Ezt még akkor is érdemes meglépni, ha esetleg végül netről rendelnéd. Nem vagy köteles megvenni ugyanis ott, ahol érdeklődsz.

2015. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!