Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit kéne bírnia?

Mennyit kéne bírnia?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vettem egy HP Pavilion G6 2260sh laptopot, teljesítményében elméletileg jobb mint az asztali gépemé, és mégis olyan mint ha valami nem lenne oké... Pl youtube-on szinte mindig mikor 720p-be rakom a videót, akkor is olyan a minősége, mint egy 480p-snek.A dedikált kártyáról láttam videót, miszerint egy BF3-at elvisz maxon... Én meg néha játszok a League of Legends-selés azon is csak az egyszerűbb magas beállításokat bírja, 30-40 fps-sel... Az asztali gépem maxon viszi ugyanezt stabil 60fps-sel. Nem értem! Nem vagyok sajnos egy gép zseni, és sokszor csak valamilyen beállításon csúszik el a boldogságom :( Aki tud segíteni az mindenképp írjon! Köszönöm!

2015. jan. 4. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!