Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ventilátor elosztó működni...

Ventilátor elosztó működni fog alaplapon?

Figyelt kérdés

Veszek ilyen kábelt:

[link]


Alaplapomra csatlakoztatnám valamelyik 4pin FAN csatira, és rádugok 2db 4 pin PWM ventilátort akkor mindkettő működni fog egyszerre? Szóval még a fordulatszámuk is ua. lesz, ezzel az alaplapot nem zavarom össze? Tudom hülye kérdés, de szeretnék biztosra menni, és ilyet még nem csináltam! :D


2015. jan. 16. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
2db CoolerMaster Jeftlo fogok rajta müködtetni, gondolom az is PWM ventilátor, jóltudom? 1400RPM csatlakozóval
2015. jan. 16. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom erre a választ, de örülök, hogy valami jó véletlen történt, és létezik ilyen kábel, eddig nem is tudtam, szóval engem is érdekelne, mert én is 2db 4pinest szeretnék, de csak 1db 4pines és 1db 3 pines van az alaplapomon sajna.

Viszont elgondolásom szerint úgy kell történnie a dolgoknak ahogy azt te írtad, bár inkább egy hozzáértőt kellene "meghallgatni" ezzel kapcsolatba.

2015. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Működni fog rendesen egyszerre, nem lesz baj!
2015. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:

Használtam már azt a ventilátort PWM elosztóval, de másik ventivel párban, aminek ugyanolyan paraméterei voltak. (Légszállítás, áramerősség; Scythe Grand Flex PWM)

Nos a egy Noctua gyári PWM-es Y elosztójával nem volt jó, teljes fordulaton ment. Megismerhettem a ventilátor tényleges erejét. A fal fele fordított gépház hátulja, a levegőt visszaverve is meglegyezett. A hangja napokig hallgatva fárasztó volt. Lényeg, hogy egy másik 200 Ft-os elosztóval, ami még volt itthon, már működött rendesen. Inkább csak érdekesség kedvéért jegyeztem meg a történetet, nem hiszem, hogy gond lenne vele.

2015. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy áramellátás ügyileg ez nem maszek, szval nem terheli meg a portot, hogy dupla akkora amperen megy? Igaz a PSUm 650W de azért izgat nehogy valami baja legyen az alaplapnak.
2016. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!