Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb AMD-A10-proce...

Vaczigamer kérdése:

Melyik a legjobb AMD-A10-processzor jelenleg?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új gépet venni,már eldöntöttem hogy a gépecskébe egy A-10 fog futni viszont azon belül nem tudom melyik a legjobb.

Ui.:Ti milyen alaplapot ajánlatotok ehez a procihoz?



2015. jan. 18. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az A10 7850K és FM2+ foglalatos alaplap kell hozzá!

A forint rossz állása miatt viszont nem biztos, hogy most kellene venni. Én múlt héten vettem a kis gépbe egy A8-7600 processzort 35k-ért. Most egy 10k-val drágább sajnos, amúgy tetszik a kicsike (és 25k-t meg is ért).


Amúgy a 7850K nyílt szorzós APU 3,7GHz alap és 4GHz turbo órajellel. A legfrissebb Steamroller modulokból kapott kettőt (4 mag) amik mellett már van PCIe 3.0 vezérlő, támogatja 128 bites memóriavezérlővel (dual) a DDR3-2133 modulokat, Van benne 8 CU-val felvértezett GPU (512 stream processzor, 32 textúrázó és 8 ROP) 720MHz órajellel. Ezt kiegészíti az UVD4 dekódoló, a VCE2 transzkódoló és a TrueAudio gyorsító alegység. A chip maximum 4 monitor kezelését támogatja és a max TDP 95W!

2015. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elírtam:

"múlt héten vettem a kis gépbe egy A8-7600 processzort *25k-ért. Most egy 10k-val drágább sajnos"

2015. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!