Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan helyezhetném át az...

Hogyan helyezhetném át az adataimat C -ről D meghajtóra?

Figyelt kérdés

[link]


A C meghajtón van pl. az Asztal is, ezt is szeretném áthelyezni. Lehetséges lenne?


Köszi a segítséget.



2015. jan. 19. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2015. jan. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rendszermappákat és fájlokat nem érdemes, de minden mást nyugodtan.
2015. jan. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az Asztal a C meghajtón van, ahol alig van több hely.


Az Asztalt nem tudom áthelyezni C -ről D-re, mert "használat alatt/nyitva" van.


Hogyan oldhatnám ezt meg?

2015. jan. 19. 04:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy szabadíthatsz fel helyet, hogy kiüríted a temp-ket, minden saját fájlt áthelyezel, és törlöd mindazt amit eddig össze-kokányoltál rajta.
2015. jan. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hivatalos áthelyezési mód az, hogy megnyitod a felhasználói mappádat, és abban az asztalra jobbklikk, tulajdonságok, és lesz egy fül, amin be lehet a helyét állítani. Egyéb mappákra (dokumentumok, videók stb.) ugyanúgy meg lehet ezt csinálni.
2015. jan. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 eVoLNT5 ***** válasza:

WinDirStat-ot szépen felrakni, elemezi szépen, hogy

mi lényeges-mi nem. a többit lehet törölni, Törölni :

Revo Uninstallerrel szoktam.

2015. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt leginkább "tervezési" probléma van.

14,5 GB-os partícióra telepítetted/telepítették a Windows 7-ed (ránézésre Windows 7).


[link]


Itt is legalább 16 GB-ot ajánlanak. Nem tudom, ki hogy van vele, de én még XP-t sem telepítettem volna akkorára...


És fentebb írták, hogyan lehet helyesen áthelyezni D:-re a mappáidat. Esetleg megér egy próbát. De hosszútávon szerintem nem oldja meg a problémát... (A Windowsok könnyen elhíznak.)

2015. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


"A hivatalos áthelyezési mód az, hogy megnyitod a felhasználói mappádat, és abban az asztalra jobbklikk, tulajdonságok, és lesz egy fül, amin be lehet a helyét állítani. Egyéb mappákra (dokumentumok, videók stb.) ugyanúgy meg lehet ezt csinálni."


"rendszermappát nem szabad áthelyezni"


Ezt biztos szabad?

2015. jan. 20. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:
átrakod a filmeket,képeket,letöltéseket,dokumentumokat stb ami fontos a számodra.utánna törlöd ezeket ahonnan átraktad.Érdemes futtatni a töredezetmentesítést+felesleges fájlok eltávolítását.Soha ne ments képeket vagy fontos adatokat a c-re.Mert ha összeomlik a rendszered minden veszhet ezek közül.
2015. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!